بازدید رئیس سازمان توسعه تجارت از نمایشگاه نوآوری، فناوری و صادرات - بیست و هشتمین نمایشگاه مبلمان منزل

بازدید رئیس سازمان توسعه تجارت از نمایشگاه نوآوری، فناوری و صادرات

نخستین روز از فعالیت نمایشگاه نوآوری، فناوری و صادرات مبلمان با بازدید محمدرضا مودودی سرپرست/رئیس سازمان توسعه تجارت از این سالن به پایان رسید.

نمایشگاه نوآوری، فناوری و صادرات مبلمان که در سالنی با همین نام در سالن 43 محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران به عنوان بخش جدیدی از نمایشگاه مبلمان دیروز گشایش یافت. در این نمایشگاه که دو پاویون مجزای نوآوری و صادرات دارد؛ مهمترین رویدادهای ترویجی نمایشگاه مبلمان برگزار می‌شود«خوگر»، «سافت دکور»، «باکس ماکس» و «بی پرت» شش شرکت استارتاپی حوزه مبلمان و دکوراسیون هستند که در این نمایشگاه حضور دارند. همچنین مرکز آموزشی طراحی و تولید مبلمان و دکوراسیون دانشگاه علمی-کاربردی نیز در پاویون نوآوری فعال است و در پاویون صادرات برنامه های صادراتی دنبال می شود.

در نخستین روز از فعالیت این سالن مودودی رئیس سازمان توسعه تجارت از این نمایشگاه بازدید کرد. او  با حضور در غرفه خوگر و گفتگو با هایده سعیدی عضو هیئت مدیره خوگر بر اهمیت توجه به حوزه آنلاین و وبسایت هایی با زبان بین المللی و همچنین نقش بانوان در کارآفرینی و پست های مدیریتی تاکید کرد. مودودی در غرفه مرکز علمی-کاربردی مبلمان و دکوراسیون نیز حاضر شد و از سایر غرفه‌ها بازدید کرد.  

همچنین اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون که یک رویداد سه روزه است دیروز کار خود را در سالن نوآوری، فناوری و صادرات و با بیش از 50 شرکت کننده آغاز کرد. شرکت کنندگان این رویداد را برنامه نویسان، طراحان، معماران، صاحبان ایده‌های کسب و کار و فعالان صنعت مبلمان تشکیل می‌دهند. در روز اول این رویداد بیش از بیست ایده کسب و کاری در حوزه مبلمان مطرح شد و شرکت کنندگان با رای گیری و راهنمایی منتورهای تخصصی  و حضور درکارگاه آموزشی بوم کسب و کار به توسعه ایده های خود پرداختند. بخش دیگری از رویدادهای ترویجی نمایشگاه نیز با پنل گفتگوی نوآوری در صنعت مبلمان اجرا شد که امیر اسفندیاری (مدیرعامل خوگر) محمدتقی اشتغالی عضو هیئت مدیره اتحادیه صنفی مبلسازان و درودگران تهران، فیضی پور مشاور برندینگ، دکتر بیات حضور داشتند پتانسیل ها و چالش های فعالیت های نوآورانه در صنعت مبلمان مطرح شد.

نمایشگاه نوآوری، فناوری و صادرات مبلمان تا هجدهم مرداد در سالن 43 نمایشگاه بین المللی تهران دایر خواهد بود.

تماس با مجری

  • سالن 5 نمایشگاه بین المللی تهران
  • 021-74501000
  • 021-74501000 - داخلی 601
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top