برگزاری متفاوت بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل - بیست و هشتمین نمایشگاه مبلمان منزل

برگزاری متفاوت بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل در حالی به زودی در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود که تفاوت‌های اساسی با دوره‌های گذشته داشته است.


برگزار کنندگان در این دوره با رویکردی تازه تلاش کرده‌اند علاوه بر برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه با ایجاد یک اکوسیستم نوآورانه رنگ و بویی تازه به نمایشگاه مبلمان ببخشند. براین اساس امسال در نمایشگاه بین المللی مبلمان تعداد زیادی رویدادهای جانبی در سه حوزه نوآوری فناوری و صادرات مبل در سالنی به همین‌ نام (سالن ۴۳ نمایشگاه) برگزار می گردد‌.
علاوه بر حضور ده برند برتر صادراتی مبلمان در پاوین صادراتی در این سالن، فضای جداگانه‌ای نیز با عنوان پاویون نوآوری برای کسب و کارهای نوپا و مراکز علمی صنعت مبلمان و فعالان عرصه‌های جانبی این صنعت پیش بینی شده است. از دیگر برنامه های سالن نوآوری، فناوری و صادرات نمایشگاه مبل برگزاری بیش از ۲۰ کارگاه آموزشی و پنل تخصصی است که در استیج سالن برگزار خواهد شد. همچنین همزمان با نمایشگاه اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون به مدت سه روز در همین سالن برگزار می گردد. یک غرفه وی آی پی نیز جهت برگزاری جلسات بی تو بین فعالین صنعت مبلمان در همین سالن در نظر گرفته شده است.
بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل از تاریخ پانزدهم تا هجدهم مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد.

تماس با مجری

  • سالن 5 نمایشگاه بین المللی تهران
  • 021-74501000
  • 021-74501000 - داخلی 601
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top