اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون برگزار می‌شود - بیست و هشتمین نمایشگاه مبلمان منزل

اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون در سالن  نوآوری، فناوری و صادرات این نمایشگاه  باحضور علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌های طراحی، طراحی خدمات، مبلمان، فناوری ارتباطات  و مبلمان و همچنین صاحبان ایده‌های کسب و کار برگزار می‌شود.

اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون در نمایشگاه نوآوری، فناوری و صادرات مبلمان برگزار می‌شود. در این رویداد که مطابق روند معمول استارتاپ ویکندها در سه روز پیوسته برگزار می‌شود، شرکت کنندگان به ایده پردازی، پرورش و ارائه ایده‌هایی خود در حوزه کسب و کارهای آنلاین مرتبط با صنعت مبلمان خواهند پرداخت. در طول این دوره شرکت‌کنندگان در ورکشاپ‌هایی آموزشی شرکت می‌کنند و از راهنمایی منتورهای متخصص بهره می‌برند و حامی این رویداد از برگزیدگان که توسط تیم داوری انتخاب می‌شوند به نحو شایسته‌ای تقدیر خواهد کرد. گفتنی است شرکت‌کنندگان این رویداد فرصت جذب سرمایه‌گذاری از طرف صنعت مبلمان برای ایده‌های کسب و کاری خود را خواهند داشت.

این رویداد از 15 تا 18 مرداد در سالن 43 در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل در محل دائمی نمایشگاه‌هایی بین المللی تهران برگزار می شود.

محدثه طالبی

خبرنگار روابط عمومی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

تماس با مجری

  • سالن 5 نمایشگاه بین المللی تهران
  • 021-74501000
  • 021-74501000 - داخلی 601
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top